«Жилстрой-2» став чемпіоном України з футболу серед жінок

14 листопада 2016 17:17

Футбольна команда «Жилстрой-2» вперше стала чемпіоном України серед жінок.

Друге місце зайняв «Жилстрой-1». Вирішальний поєдинок між двома найсильнішими в країні командами відбувся в неділю, 13 листопада.

Вже на 8-й хвилині зустрічі Олена Ходирєва вразила ворота «Жилстрой-1», а ще через вісім хвилин красивим голом відзначився Вероніка Андрухів, забивши м'яч майже з середини поля. Скоротити розрив у рахунку команді «Жилстрой-1» вдалося після того, як Єлизавета Костюченко реалізувала пенальті.

У другій половині гри був забитий лише один м'яч, яким Юлія Шевчук встановила остаточний рахунок матчу - 2: 2.

Таким чином, за результатами 12-ти зіграних матчів в активі «Жилстрой-2» виявилося 32 очка (10 перемог і 2 нічиї, 61 забитий м'яч і 5 пропущених), а у «Жилстрой-1» - 30 очок (9 перемог, 3 нічиї, 60 забитих м'ячів і 5 пропущених).

Дебют «Жилстрой-2» в чемпіонаті України відбувся в 2012 році, тоді новачок першості посів 6-е місце серед восьми учасників. У 2013 році команда перемістилася на 5-е місце. У 2014 році «Жилстрой-2» завоював срібні медалі, а в 2015-му - бронзові. У п'ятому для себе першості України серед команд вищої ліги «Жилстрой-2» став володарем довгоочікуваного «золота».

Команда «Жилстрой-1» дев'ять разів ставала чемпіоном України з футболу серед жінок (2003, 2004, 2006, 2008, 2011-2015 роки) і в п'ятий раз посіла друге місце (2002, 2005, 2007, 2010 і 2016 роки).