"Житлобуд -1" завершив перший етап ЧУ на другому місці

15 листопада 2021 08:45

Відбувся заключний матч першого етапу чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги між "Житлобудом-1" та "Кривбасом" з Кривого Рогу. Це був перенесений матч 10-го туру.

"Житлобуд-1" та "Кривбас" зустрічалися між собою вперше.

Гості дуже гідно розпочали гру, намагаючись впіймати "Житлобуд-1" на контратаках, декілька разів їм це вдавалось, однак на заваді голу вставала воротарка харків’янок Марія Свідунович.

На 17 хвилині чудову нагоду відкрити рахунок у грі мала Біргюл Садикоглу, однак, з її дальнім пострілом впоралася воротарка "Кривбасу" Дар’я Келюшик, яка протягом матчу неодноразово рятувала гостей майже від 100 відсоткового голу. На 23 хвилині Шматко перевірила воротарку гостей, але знову безрезультатно.

Після обидві команди атакували ще по кілька разів, але
відкрити рахунок у матчі вдалося лише на 44 хвилині. Басанська пробила під поперечину з-за меж штрафної, м’яч відскочив на Овдійчук, яка добила його у порожні ворота - 1:0 - "Житлобуд-1" виходить вперед.

Другий тайм був вже повністю за харківськими футболістками. "Кривбас" лише двічі протягом 45 хвилин потурбував Свідунович, але втілити в голи свої удари так й не зміг. Натомість "Житлобуд-1" подвоїв рахунок у матчі. На 60 хвилині в гру вступила Ганна Вороніна і вже за чотири хвилини вона першою зорієнтувалася після навісної передачі від Басанської та відправила м’яч у ворота гостей - 2:0.

Після цього матчу харківський "Житлобуд-1" залишився на другій сходинці турнірної таблиці та наздогнав за очками "Житлобуд-2", які мають один матч в запасі.

Другий етап змагань розпочнеться вже навесні 2022 року - "Житлобуд-1" розпочне матч вдома проти "Колоса" з Ковалівки, а у другому турі відправиться на виїзд до "Житлобуду-2".

Нагадаємо, що 18 листопада харківський "Житлобуд-1" проведе матч четвертого туру жіночої Ліги Чемпіонів проти ісландського "Брейдабліку". Гра відбудеться на стадіоні "Коупавогсведлюр" (Коупавогюр) та розпочнеться о 19:45 за київським часом.