"Житлобуд-1" вийшов у групу Ліги чемпіонів

09 вересня 2021 21:28

Голи Бойченко й Овдійчук допомогли підопічним Валентини Котик вдруге обіграти кіпріоток з "Аполлона".

Після впевнених перемог на попередній стадії єдиним суперником української команди на шляху до групового етапу Ліги чемпіонів залишався кіпрський "Аполлон", який харків'янки у першому матчі перемогли на виїзді (2:1).

У матчі-відповіді, який пройшов у Харкові на ОСК "Металіст", голи Бойченко ій Овдійчук з інтервалом у п'ять хвилин відправили кіпріоток у нокдаун, з якого вони так і не вийшли до кінця матчу.

У другому таймі Овдійчук оформила дубль (обидва голи Ольга забила головою). Кіпріотки так і не змогли забити - замість них це зробила Алексанян, зрізавши м'яч у свої ворота.

5:2 - такий підсумковий рахунок виводить нашу команду в груповий етап Ліги чемпіонів.

Жеребкування групового етапу відбудеться 13 вересня.

Уже відомо, що у груповий етап потрапили: "Вольфсбург", "Кеге", "Ліон", "Реал", "Серветт", "Хоффенхайм", "Хекен", "Барселона", "ПСЖ", "Баварія", "Челсі ", "Арсенал".