"Житлобуд-1" виграв ще один матч Ліги чемпіонів

01 вересня 2021 10:29

Перемогу харківській команді на Кіпрі принесли точні удари Ольги Овдійчук і Ольги Бойченко.

Перший матч другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із футболу серед жінок відбувся у Лімасолі. Чемпіон України, харківський клуб "Житлобуд-1", зустрічався з місцевим "Аполлоном".

Вже на початку поєдинку харків'янки повели у рахунку. На 11-й хвилині все почалося з ауту на правому фланзі атаки. Алексанян подала м'яч Апанащенко, а та зробила простріл у воротарський, де Ольга Овдійчук випередила воротаря і головою вразила сітку воріт.

Господині стадіону відігралися на 29-й хвилині. Локвуд справа зробила передачу в район лінії штрафного на Фріду, Апанащенко до м'яча не дотяглася, а гравець "Аполлона" прокинула м'яч вперед повз Гамзе Яман і забивала вже практично в порожні ворота.

У другому таймі у харків'янок була ігрова перевага і кілька разів вони могли забити переможний для себе гол. І сталося це тільки у самому кінці на 88-й хвилині. Голкіпер кіпріоток Болдуін невдало зіграла на виході, до м'яча не добралася і Ольга Бойченко виявилася спритнішою за всіх. Вона і поставила остаточну крапку в цій грі - 1:2 на користь команди "Житлобуд-1". Матч-відповідь відбудеться у Харкові 9 вересня. Переможець протистояння вийде до групового етапу Ліги чемпіонів.

18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку