"Житлобуд-1" у Харкові приймає "Брейдаблік"

09 листопада 2021 09:49

Поєдинок третього туру групового етапу жіночої Ліги чемпіонів із футболу відбудеться сьогодні, 9 листопада, у Харкові на стадіоні "Металіст". Чемпіонки України, футболістки харківського клубу "Житлобуд-1", прийматимуть команду "Брейдаблік" з Ісландії.

Підопічні Валентини Котик невдало провели перші два матчі у групі В Ліги чемпіонів. У себе вдома українки програли мадридському "Реалу" з рахунком 0:1, пропустивши єдиний гол у першому таймі на 34-й хвилині. А у другому турі у Парижі "Житлобуд-1" зазнав великої поразки 0:5 від тамтешнього "ПСЖ".

Гра з "Брейдабліком" для харківського клубу стане гарною можливістю завоювати свої перші очки у турнірі та забити довгоочікувані голи у ворота суперниць.

Щодо підготовки до майбутнього поєдинку, то минулої суботи харків'янки встигли зіграти перенесений матч 4-го туру чемпіонату України, в якому розгромили львівські "Карпати" 7:3. У переможниць тричі відзначилася Ольга Овдійчук та по одному голу забили Біргюл Садікоглу, Ганна Вороніна, Соломія Куп'як та Ірина Кочнєва.

Після цієї перемоги футболістки "Житлобуду-1" із 24 очками посідають друге місце у турнірній таблиці національної першості і всього на три бали відстають від лідера турніру іншого харківського клубу "Житлобуду-2".

Ісландська команда у перших двох турах групового етапу Ліги чемпіонів теж програла два стартові матчі. Тільки спочатку вона поступилася "ПСЖ" на своєму полі з рахунком 0:2. А потім пропустила п'ять м'ячів у Мадриді від "Реала".

Як і "Житлобуд-1", островитянки пробивалися в основний раунд турніру через кваліфікацію.

"Брейдаблік" є 18-кратним чемпіоном своєї країни.

Раніше в єврокубках "Житлобуд-1" та "Брейдаблік" не зустрічалися.

Стартовий свисток матчу пролунає о 19:45.

18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку