"Житлобуд-1" розгромив "Помур'є" у жіночій Лізі чемпіонів

22 серпня 2021 10:57

Харків'янки успішно продовжують боротьбу за вихід у груповий раунд.

У фінальному поєдинку групи 10 першого відбіркового раунду Ліги чемпіонів серед жінок харківський "Житлобуд-1" розгромив словенський "Помур'є" з рахунком 4:1.

Харків'янки відкрили рахунок у матчі - на 19 хвилині відзначилася Садикоглу. А вже в середині першого тайму господарки поля виявилися удев'ятьох після вилучень Шпели Розмаріч і Луції Кос. Проте, словенки продемонстрували характер і в чисельній меншості зрівняли рахунок. Але у подальшому "Житлобуд-1" впевнено реалізував свою перевагу - забили Овдійчук (41), Бойченко (50), Шматко (57) - і пройшов у подальшу стадію євротурніру.

На шляху до групового раунду Ліги чемпіонів "Житлобуд-1" чекає ще один відбірковий раунд, жеребкування якого відбудеться сьогодні, 22 серпня.

18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку