"Житлобуд-1" перемагає у харківському дербі

23 вересня 2017 10:34

Хет-трик Ольги Овдійчук приносить перемогу «Житлобуд-1» у харківському дербі. Вже у першому таймі завдяки швидкості і поставленому удару Ольга несподівано для багатьох встановила доволі переконливу перевагу. Особливо ефектним видався перший гол Овдійчук - удар лівою ногою з-за меж штрафного майданчика прийшовся у верхній дальній кут воріт. І якщо б це було не дербі двох чемпіонів, то другий тайм вже не мав би значення.

Очевидно, в перерві матчу наставник господарів Наталія Зінченко вказала на головні проблеми і вже на другий тайм команда вийшла в піднесеному настрої. Емоційний заряд майже одразу втілився у результат - Яна Калініна завершила атаку після чудового проходу Андрухів. Саме Вероніка Андрухів мала найкращий момент скоротити рахунок до мінімуму, та, на жаль, обігравши голкіпера не влучила у пусті ворота.

До завершення матчу команди мали можливість змінити рахунок, та фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу номінальних гостей «Житлобуд-1» - 3:1.

Чемпіонат України по футболу. Вища ліга. 6 тур.