"Житлобуд-1" переміг "Житлобуд-2" та вийшов в чвертьфінал Кубку України з футболу

25 жовтня 2018 09:06

24 жовтня в Харкові на стадіоні «Сонячний» відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу серед жіночих команд. Зустрічалися два харківських клуби - чемпіон країни «Житлобуд-1» і срібний призер «Житлобуд-2».

Рахунок в матчі на 20-й хвилині відкрила Дар'я Апанащенко з «Житлобуду-1». На 33-й хвилині Яна Малахова відновила рівновагу 1:1. Однак на 36-й хвилині Ольга Овдійчук знову вивела вперед чемпіонок України.
Після перерви на 74-й хвилині у «Житлобуду-2» знову відзначилася Яна Малахова. І коли вже здавалося, що буде матч перейде у додатковий час, на 89-й хвилині Дар'я Апанащенко принесла перемогу «Житлобуд-1» - 3:2.

Таким чином, «Житлобуд-1» вийшов в 1/4 фіналу Кубка України сезону 2018-2019 років, залишивши за бортом турніру своїх землячок з «Житлобуду-2».