«Житлобуд-1» переміг у матчі з «Маріуполем» чемпіонату України

09 липня 2020 18:56

Після тривалої перерви нарешті відбулося поновлення чемпіонату України з футболу серед жіночих команд

6 липня 2020 року «Житлобуд-1» відкривав друге коло чемпіонату матчем з «Маріуполем». Харків’янки перемогли 11:0 (3:0).

Після зимової перерви участь у чемпіонаті підтвердили лише шість команд із 10: «Житлобуд-1», «Житлобуд-2», «Восход», «Пантери», «Ятрань» та «Маріуполь».

«Житлобуд-1» цілком та повністю виправдав усі сподівання глядачів та вболівальників. У першому таймі було забито три м’ячі, у другому харків’янки забили ще вісім.

Гол на 42 хвилині став для команди ювілейним — Дар’я Апанащенко забила 1000-й м’яч «Житлобуду-1» у чемпіонатах України.

«Житлобуд-1» зараз майже наздоганяє «Житлобуд-2» у турнірній таблиці. Наразі команди розташувались наступним чином:

1. «Житлобуд-2» — 27 очок (10 матчів)
2. «Житлобуд-1» — 26 очок (10 матчів)
3. «Єдність» — 24 очки (11 матчів) — команда не продовжує участь
4. «Восход» — 23 очки (11 матчів)

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) — МАРІУПОЛЬ (Маріуполь) 11:0 (3:0)
ГОЛИ: 1:0 Шевчук Ю. (08), 2:0 Апанащенко Д. (22, з пенальті), 3:0 Апанащенко Д. (42), 4:0 Шевчук Ю. (47), 5:0 Петрик А. (61), 6:0 Шевчук Ю. (63), 7:0 Куніна Н. (69), 8:0 Вороніна Г. (74), 9:0 Утицьких А. (83), 10:0 Костюченко Є. (88), 11:0 Хаванська Н. (90+1).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не має — Йог-Етауф А. (41), Бігхаундау П. (45+1).

ЖИТЛОБУД-1: Алексанян К. — Апанащенко Д. (Вороніна Г., 67), Басанська О., Кочнєва І. (Хаванська Н., 46), Куніна Н., Мозольська Г. (Бойченко О., 46), Нестеренко Т. (Петрик А., 56), Саніна І., Соломаха С. (Костюченко Є., 56), Утицьких А., Шевчук Ю..
Запасні: Куніна Л., Шульга В..

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сапронов Сергій Валентинович

МАРІУПОЛЬ: Бігхаундау П. — Головко Л., Дехтяр Ю. (Кошева О., 79), Завідова Ю., Йог-Етауф А. (Барчан М., 72), Кайдаловська А., Курдюк А., Лашко Л., Мостова І., Полухіна П., Тєльна О..
Запасні: Винокурова Я., .

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Кулаковська Каріна Леонідівна

Арбітри: Назаров Євген (Харків) — Поважний Ярослав (Харків), Бахметьєв Андрій (Харків).
Спостерігач арбітражу: Шаленко Віктор (Харків).