"Житлобуд-1" на виїзді мінімально переміг "Ятрань-Берестівець"

08 жовтня 2017 11:51

У центральному матчі 8-го туру харківський «Житлобуд-1» здобув важку, але дуже важливу виїздну перемогу над «Ятрань-Берестівець» Уманського району.

У першому таймі рівна боротьба трималася до 33 хвилини. Та вже протягом наступних пяти хвилин перевага гостей зросла до двох мячів. Перший гол на рахунку невловимої Ольги Овдійчук. А ближче до завершення тайму відзначилася Ірина Кочнєва, яка тільки вийшла на заміну.

Поперерві представницям Уманщини вдалося зупинити харків'янок, більш того, завдяки результативному удару Наталії Аілінкій підопічні Володимира Пею зуміли скоротити рахунок до мінімуму. Останні двадцять хвилин були дуже інтригуючими, але результату так і не принесли. В підсумку, футбольна битва у Паланці завершилася мінімальною перемогою лідера нинішніх перегонів у чемпіонаті харківського «Житлобуду-1»- 1:2.