Завершилися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на «Кубок Харківського міського голови»

14 травня 2018 10:15

13 травня в м Харкові завершилися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на «Кубок Харківського міського голови». Змагання проходили з 10 по 13 травня на спортивній базі комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар ».

Участь в змаганнях взяли команди з 6 областей України. Загальна кількість учасників близько 100 спортсменів. В програму змагань включені категорії класичного (олімпійського) і блочного лука.

Під час розіграшу першого комплекту нагород у змішаних командах в категорії класичного лука золото завоювала команда м.Харкова «СДЮСШОР - 1» у складі Мазорчук Катерини і Бойко Михайла, срібло у команди харківської ШВСМ - Павличенко Дар'ї і Мелехова Артема, бронза у команди ХДВУФК № 1 - Аристової Олександри і Федорченко Олександра. У представників блочного лука медалі розігралися в наступному порядку: золото завоювала команда «Харків - 2» у складі Борисенко Олени і Головко Вадима, срібло у спортсменів з м.Києва - Шкляр Ксенії і Львівського Дмитра і бронза у спортсменів команди «Україна» в складі Красницького Анастасії і Мартинівського Олега.

В особистій першості серед чоловіків класичного лука весь п'єдестал пошани зайняли харківські спортсмени. Переможцем змагань став - Ловчиков Дмитро (вихованець Харківської ШВСМ), срібний призер - Федорченко Олександр (вихованець ХДВУФК № 1), бронзу завоював Мелехов Артем (вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар »). У жінок в особистій першості три перших місця, як і у чоловіків, зайняли три харківські спортсменки. Перемогу здобула Павличенко Дар'я (вихованка Харківської ШВСМ), срібло у Мазорчук Катерини і бронза у Гарамовой Римми (вихованки комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар »).
У блочному луці серед чоловіків перше зайняв харків'янин Головко Вадим, друге місце у представника м.Києва - Яременко Олександра і бронза у представника м.Львова - Кушнірука Сергія. Серед жінок в цьому виді програми переможницею змагань стала спортсменка з міста Києва - Савченко Анна, срібним призером стала харків'янка Борисенко Олена і третю сходинку п'єдесталу посіла Шкляр Ксенія - представниця м.Києва.
Під час розіграшу останнього комплекту нагород у командних змаганнях серед чоловіків категорії класичного лука золото завоювала команда м.Харкова «СДЮСШОР - 1» у складі: Бойко Михайла, Диканя Леоніда і Грекулова Олександра, срібло у команди «Харків - ШВСМ» - Мелехов Артем, Алексанян Геворг, Дубик Олексій, бронза у команди «СДЮСШОР - 2» - Мамонтов Валерій, Гулич Ігор і Колесник Максим. Серед жінок в цьому виді програми золото завоювала команда м.Харкова «ХДВУФК №1» в складі: Аристової Олександри, Погорєловій Вероніки, і Здоровенко Вероніки, срібло у команди «Харків - ШВСМ» - Павличенко Дарина, Волобуєва Анастасія та Войтенко Анастасія, бронза у команди «СДЮСШОР - 1» - Оніщук Валерія, Мазорчук Катерина і Третьякова Ірина.

У компаунд - категорії (блочний лук) в командному виді програми переможцями змагань стала команда «Харків - 1» у складі Мильченко Микити, Соколова Олександра і Дорошенко Юрія.

У компаунд - категорії (блочний лук) в цьому виді програми серед жінок золото виграла команда з міста Києва.
Новини в тему

20 травня 2019
Юні харків`яни успішно виступили на змаганнях зі стрільби з лука у Словенії
13 травня 2019
В місті Харкові відбулись всеукраїнські змагання «Кубок Харківського міського голови» зі стрільби з лука
06 травня 2019
Харків'яни здобули призові місця в змаганнях зі стрільби з лука
03 травня 2019
У Харкові пройдуть змагання з водного поло
18 квітня 2019
Харків'яни здобули призові місця на Чемпіонаті України зі стрільби з лука
17 квітня 2019
У Харкові розіграють Кубок міського голови з водного поло
16 квітня 2019
У травні пройдуть змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови
09 квітня 2019
Харківські синхроністи вибороли «золото» у Греції
05 березня 2019
Віктор Рубан завоював «срібло» на чемпіонаті світу зі стрільби з лука
12 лютого 2019
Харківські спортсмени посіли призові місця у Чемпіонаті України зі стрільби з лука

Фестиваль вуличних культур та стилів 2019 у Шевченківському районі стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи