Завершилися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на «Кубок Харківського міського голови»

14 травня 2018 10:15

13 травня в м Харкові завершилися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на «Кубок Харківського міського голови». Змагання проходили з 10 по 13 травня на спортивній базі комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар ».

Участь в змаганнях взяли команди з 6 областей України. Загальна кількість учасників близько 100 спортсменів. В програму змагань включені категорії класичного (олімпійського) і блочного лука.

Під час розіграшу першого комплекту нагород у змішаних командах в категорії класичного лука золото завоювала команда м.Харкова «СДЮСШОР - 1» у складі Мазорчук Катерини і Бойко Михайла, срібло у команди харківської ШВСМ - Павличенко Дар'ї і Мелехова Артема, бронза у команди ХДВУФК № 1 - Аристової Олександри і Федорченко Олександра. У представників блочного лука медалі розігралися в наступному порядку: золото завоювала команда «Харків - 2» у складі Борисенко Олени і Головко Вадима, срібло у спортсменів з м.Києва - Шкляр Ксенії і Львівського Дмитра і бронза у спортсменів команди «Україна» в складі Красницького Анастасії і Мартинівського Олега.

В особистій першості серед чоловіків класичного лука весь п'єдестал пошани зайняли харківські спортсмени. Переможцем змагань став - Ловчиков Дмитро (вихованець Харківської ШВСМ), срібний призер - Федорченко Олександр (вихованець ХДВУФК № 1), бронзу завоював Мелехов Артем (вихованець комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар »). У жінок в особистій першості три перших місця, як і у чоловіків, зайняли три харківські спортсменки. Перемогу здобула Павличенко Дар'я (вихованка Харківської ШВСМ), срібло у Мазорчук Катерини і бронза у Гарамовой Римми (вихованки комунального закладу «Харківська міська СДЮСШОР зі стрільби з лука« Комунар »).
У блочному луці серед чоловіків перше зайняв харків'янин Головко Вадим, друге місце у представника м.Києва - Яременко Олександра і бронза у представника м.Львова - Кушнірука Сергія. Серед жінок в цьому виді програми переможницею змагань стала спортсменка з міста Києва - Савченко Анна, срібним призером стала харків'янка Борисенко Олена і третю сходинку п'єдесталу посіла Шкляр Ксенія - представниця м.Києва.
Під час розіграшу останнього комплекту нагород у командних змаганнях серед чоловіків категорії класичного лука золото завоювала команда м.Харкова «СДЮСШОР - 1» у складі: Бойко Михайла, Диканя Леоніда і Грекулова Олександра, срібло у команди «Харків - ШВСМ» - Мелехов Артем, Алексанян Геворг, Дубик Олексій, бронза у команди «СДЮСШОР - 2» - Мамонтов Валерій, Гулич Ігор і Колесник Максим. Серед жінок в цьому виді програми золото завоювала команда м.Харкова «ХДВУФК №1» в складі: Аристової Олександри, Погорєловій Вероніки, і Здоровенко Вероніки, срібло у команди «Харків - ШВСМ» - Павличенко Дарина, Волобуєва Анастасія та Войтенко Анастасія, бронза у команди «СДЮСШОР - 1» - Оніщук Валерія, Мазорчук Катерина і Третьякова Ірина.

У компаунд - категорії (блочний лук) в командному виді програми переможцями змагань стала команда «Харків - 1» у складі Мильченко Микити, Соколова Олександра і Дорошенко Юрія.

У компаунд - категорії (блочний лук) в цьому виді програми серед жінок золото виграла команда з міста Києва.
Новини в тему

14 cіченя 2019
У Харкові відбулися змагання зі стрільби з лука
19 вересня 2018
Харківські лучники успішно виступили на змаганнях у Львові
27 серпня 2018
У Харкові визначили найсильніших «напівзалізних» спортсменів України (внесено зміни)
21 серпня 2018
Харківські лучники успішно виступили на етапі Кубка України «Стріли Слобожанщини»
02 липня 2018
Харківський лучник став срібним призером чемпіонату Європи
31 травня 2018
У Львові відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука 2018
21 травня 2018
Харків'янин завоював «бронзу» на Кубку Європи зі стрільби з лука
11 травня 2018
У Харкові проходять всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок мера
03 травня 2018
У Харкові пройдуть змагання зі стрільби з лука

Kharkiv Half Marathon 2019 стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше