"Юракадемія" стартувала з поразки у "Кубку Виклику"

11 листопада 2021 09:48

Щоб вийти до 1/16 турніру, харків'янам треба брати реванш на виїзді.

У спортивному комплексі Національного юридичного університету відбувся перший матч 1/32 фіналу розіграшу європейського "Кубку Виклику" з волейболу серед чоловіків. Харківська "Юракадемія" приймала австрійський клуб "Амштеттен".

Вже перша партія показала, що суперник у харків'ян є досить серйозним. І хоча господарі майданчика спочатку трохи лідирували у рахунку, до середини партії гості перехопили ініціативу. Підсумок сета для харків'ян невтішний – 22:25.

Друга партія вийшла найцікавішою та інтригуючою. Українські волейболісти знову опинились у ролі наздоганяючих, але з рахунку 17:20 зуміли вийти вперед 21:20. Потім перевага переходила від однієї команди до іншої, і, зрештою, юристи виграли партію з мінімальною перевагою 33:31. Сет тривав 43 хвилини.

А ось у третій партії підопічні Сергія Коваленка самі собі створили труднощі. Ведучи з комфортною перевагою 11:4 та 12:5, вони дозволили суперникам не лише вирівняти становище 13:13, а й вийти вперед 15:19. Знову наздогнати гостей уже не вийшло – 23:25.

Четвертий сет став заключним у матчі. "Амштеттен" більшу частину часу був попереду і не дозволив харків'янам змінити ситуацію на свою користь – 20:25.

Таким чином, австрійський клуб здобув перемогу 1:3. У його складі 20 очок набрав польський легіонер Якуб Кжижовскі та 18 ще один поляк Патрік Напіорковські. У юристів найкращими на майданчику були Іван Кривобок – 26 очок та Андрій Левченко – 16.

Матч-відповідь відбудеться в Амштеттені через тиждень, 17 листопада.