"Юракадемія" завдала першої поразки учаснику європейського Кубку Виклику

03 листопада 2022 11:26

Харків'яни з рахунком 3:1 обіграли волейболістів клубу "Епіцентр-Подоляни".

2 жовтня у Чернівцях матчем "Епіцентр-Подоляни" – "Юракадемія" розпочався четвертий тур чемпіонату України з волейболу у чоловічій Суперлізі. Команди займали протилежні місця у турнірній таблиці. Подоляни розташовувалися серед лідерів на другій позиції, здобувши п'ять перемог у п'яти проведених поєдинках. А харків'яни після третього туру мали у своєму активі 6 очок, що дозволило їм бути лише шостими серед восьми учасників Суперліги.

Тим не менше гра вийшла дуже цікавою та непередбачуваною. Підопічні Сергія Коваленка чинили гідний опір учаснику єврокубкового турніру (нагадаємо, що нещодавно "Епіцентр-Подоляни" вийшов до 1/16 фіналу Кубка Виклику).

Першу партію юристи взяли із рахунком 26:28, а другу 20:25. Дуже допоміг команді діагональний Віктор Шаповал, який повернувся до "Юракадемії" після кількох років відсутності. Як і Шаповал, відмінно діяли і його партнери: досвідчені Віталій Сухінін, Ігор Антонюк, Олександр Терещук, Ілля Поліщук і зовсім молоді Павло Плотник та В'ячеслав Переходнюк.

І хоча третій сет виграли волейболісти з Городка 25:20, у четвертому знову сильнішою була "Юракадемія" 22:25. Таким чином, харків'яни здобули перемогу та піднялися на п'яте місце у турнірній таблиці.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу