"Юракадемія" почала матчі плей-офф з перемоги

24 лютого 2021 10:18

Стартував другий етап в чоловічій волейбольній Суперлізі. В Харкові в спортивному комплексі Національного юридичного університету відбувся перший матч 1/4 фіналу. "Юракадемія" приймала "МПХ-Вінницю".

Перша партія залишилася за господарями, які постійно лідирували в рахунку і взяли її з перевагою в шість очок.

Більшу частину другого ігрового відрізка суперники пройшли на рівних, але в кінцівці краще проявили себе вінницькі волейболісти. Після нічийних 19:19, гості пішли у відрив і домоглися успіху - 25:22.

У третьому сеті суперники знову ні в чому не поступалися один одному, але на цей раз кінцівка залишилася за "юристами", які так само були сильнішими на три м'ячі. Найнапруженішою в матчі виявилася четверта партія. "МХП-Вінниця" мала потрійний сет-бол, але підопічні Сергія Коваленка відігралися, а потім схилили шальки терезів на свою користь у тривалій грі на "більше-менше" - 30:28 і виграли матч - 3:1.

19 ігрових балів переможцям приніс Іван Кривобок, по 13 - Ігор Антонюк та Андрій Левченко.

Гра у відповідь відбудеться в Тростянці Вінницької області 6 березня. У разі, якщо рахунок в чвертьфінальному протистоянні буде рівним, вирішальна третя гра так само пройде на майданчику "МПХ-Вінниця" 10 березня.