"Юракадемія" здобула перемогу у Полтаві

05 грудня 2021 17:20

Завершилися ігри 5-го туру у чоловічій Суперлізі.

У суботу, 4 грудня, Полтаві відбулися два матчі 5 туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. Нагадаємо, що цей тур розпочався ще 20 та 21 листопада іграми у Житомирі. І ось тепер інший квартет команд зібрався у Полтаві.

Спершу на майданчик вийшли волейболісти харківської "Юраакадемії" та чернігівського "Буревісника-ШВСМ". У трьох партіях перемогли харків'яни (23:25, 12:25, 19:25), у яких найкращими були Андрій Левченко, який набрав 11 очок та Іван Кривобок – 10.

З таким же рахунком 3:0 ВК "Решетилівка" завдала поразки "Дніпру". (25:20, 26:24, 25:20).

Завершився 5-й тур у неділю, 5 грудня. "Юракедемія" боролася з ВК "Решетилівка". Цього разу харків'янам довелося докласти більше зусиль, аби перемогти. Гра була практично рівною, один сет "юристи" віддали супернику, але зрештою перемогли 3:1 (27:25, 25:17, 24:26, 25:22).