Юні тхеквондисти поборолися за кубок «Білого ведмедя»

25 квітня 2019 14:10

Турнір у Харкові зібрав близько 450 спортсменів.

Він був організований харківським клубом «Білий ведмідь», спортсмени якого неодноразово ставали переможцями та призерами чемпіонатів Європи та світу. Так, з цьогорічного чемпіонату Європи вихованці клубу і тренера Олександра Першина привезли три золоті медалі. Чемпіонами Європи стали Рубен Григорян, Данило Індиченко та Микола Нараєвський.

Кубок «Білого ведмедя» пройшов уперше, але зібрав чималу кількість спортсменів. Поборотися за призи клубу виявили бажання близько 450 спортсменів віком від 6 до 15 років з Харкова та області, а також гості з Донецької і Полтавської областей. Конкуренція була висока, але і проявити себе змогли багато спортсменів, адже медалі були розіграні в п’яти видах програми: особистий і командний туль, які є комплексом формальних вправ, де спортсмен демонструє техніку тхеквондо; особистий і командний спаринг та розділ самооборони, який є постановним боєм, де спортсмени демонструють різноманітні види атаки і захисту від противника.

За підсумками турніру перемогу в командному заліку одержали представники харківського спортивного клубу «Сомбре», на рахунку яких було 45 золотих нагород. Друге місце посіли тхеквондисти СК «Білий ведмідь», які завоювали 37 золотих медалей, а замкнула трійку найкращих команд збірна Полтавської області (18 золотих медалей).

В особистих змаганнях високі результати показали Данило Музика та Владислав Медведев з клубу «Білий ведмідь», які стали переможцями в змаганнях серед юніорів у вагових категоріях до 65кг та до 60кг, відповідно. Крім того, Данило Музика став абсолютним чемпіоном турніру.

Цей турнір став одним з етапів підготовки харківських спортсменів до чемпіонату світу з тхеквондо ITF, який наприкінці серпня відбудеться в Болгарії.
Новини в тему

24 листопада 2021
Харківські каратисти тріумфально виступили на міжнародному турнірі у Словенії
24 листопада 2021
Самбісти Харкова зібрали врожай нагород на всеукраїнських турнірах
19 листопада 2021
У Харкові відбудеться турнір із деберцу
16 листопада 2021
Харків'яни - переможці та призери чемпіонату України з бадмінтону
10 листопада 2021
Ганна Васюк поїхала підкорювати США
08 листопада 2021
Харківські фігуристи - переможці та призери міжнародного турніра у Чехії
05 листопада 2021
Харківські футзалістки зіграють на престижному європейському турнірі
15 листопада 2021
У Харкові відбудеться масштабний всеукраїнський турнір із самбо
03 листопада 2021
Харківська лучниця – віце-чемпіонка всеукраїнського турніру
27 жовтня 2021
III етап "Дитячої ліги" з дзюдо. Підсумки

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи