Юні сумоїсти здобули медалі чемпіонату Європи

02 жовтня 2019 14:01

В угорському місті Сігетсентміклош відбувся чемпіонат Європи з сумо серед юніорів та юнаків, на якому харківські спортсмени завоювали 12 медалей, у тому числі 4 золоті.

Участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 11 країн, а за підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 22 золоті, 9 срібних і 27 бронзових медалей. Вагомий вклад у загальний успіх внесли сумоїсти Харківської області. На їх рахунку - 4 золоті та 8 бронзових нагород.

У змаганнях серед юніорів (спортсмени до 18 років) Святослав Калашніков став переможцем у командних змаганнях, а також виборов дві бронзові медалі – у ваговій категорії понад 100кг та абсолютній ваговій категорії.

Серед юніорок Дарина Коритіна стала чемпіонкою в командних змаганнях та бронзовою призеркою - в абсолютній ваговій категорії.

Найбільшу кількість медалей харків’яни здобули в змаганнях серед юнаків до 16 років. Ганна Фоміцька завоювала «золото» в командних змаганнях, а також бронзові нагороди - у вазі понад 70кг та абсолютній ваговій категорії.

Ярослав Гамов став переможцем у командних змаганнях, а Євген Труфанов - бронзовим призером у ваговій категорії до 75кг.

Серед юнаків до 14 років Микита Каневський завоював бронзову медаль у вазі до 65кг. Також харківські борці стали бронзовими призерами в командних змаганнях.


Теги: сумо


Новини в тему

11 вересня 2019
Харківські сумоїсти перемогли на домашньому чемпіонаті України
14 серпня 2019
Харківські сумоїсти з успіхом виступили на Кубку Європи
30 травня 2019
Харківські сумоїсти успішно виступили в Німеччині
27 вересня 2017
Юні сумоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України
25 жовтня 2016
Харківські сумоїсти перемогли на Кубку України

Міжнародний фестиваль по спортивним бальним танцям "Ukr Dance Cup 2019" стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи