Юні сумоїсти з медалями повернулися з чемпіонату України

27 вересня 2017 10:23

З 22 по 24 вересня в місті Рівно відбувся чемпіонат України з сумо серед юнаків, молодших юнаків і дітей.

Чемпіонат зібрав 320 учасників з 12 областей України, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях: до 12, до 14 та до 16 років. За підсумками змагань на рахунку харківських спортсменів були 2 золоті, 4 срібні та 7 бронзових медалей.

Золоті нагороди було завойовано в віковій категорії до 16 років. Їх володаркою стала Дарина Коритіна, яка впевнено перемогла в ваговій категорії понад 65кг та в абсолютній ваговій категорії.

- Давид Мартиненко (вагова - до 70кг): «бронза» -  у віковій категорії до 14 років;

- Ярослав Гамов (вагова - до 95кг): «бронза» -  у віковій категорії до 16 років.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла третє місце. Перше було за сумоїстами Рівненської області, а друге посіла команда Вінницької області.

За підсумками змагань буде сформовано збірну України, яка з 25 по 27 жовтня в Молдові боротиметься за медалі чемпіонату Європи.