Юні плавці з Харкова медально виступили на першості країни

06 листопада 2021 15:54

Чемпіонат України з плавання серед юнаків та дівчат пройшов у Запоріжжі.

Харківська плавчиха Аліна Бобровська виграла три срібні та дві бронзові медалі. Вона фінішувала другою на спині на дистанції 100 м (1:09.74), на 200-метрівках вільним стилем (2:13.21) та комплексним плаванням (2:28.98).

Третє місце вихованка Алли Приплоцької посіла на дистанції 200 м на спині (2:29.80) та у складі змішаної комбінованої естафети 4 по 100 м разом із Віталієм Мартиновим, Емілією Никитською та Олександром Дорошенком.

Також два "срібла" цього чемпіонату на рахунку ще одного вихованця харківського "Спартака" Артема Разінькова. Плавець став віце-чемпіоном на дистанції 1500 м вільним стилем (17:27.14) та 400 м - комплексним плаванням (4:59.09). "Вільну" чотирисотметрівку харків'янин проплив із третім результатом (4:24.01).