Юні харківські велосипедисти медально виступили на ЧУ

25 квітня 2023 08:27

Чемпіонат України на шосе за трековою програмою 22-23 квітня відбувся у місті Жовква Львівської області.

Переможців та призерів визначали в юніорській та двох юнацьких категоріях. За нагороди змагалися 150 учасників з десяти областей у трьох дисциплінах: груповій гонці, скретчі та командній гонці переслідування.

Велосипедисти збірної Харківської області спільними зусиллями здобули 2 золоті та 2 бронзові нагороди.

Переможцями і призерами чемпіонату країни, а також тими, хто потрапив у ТОП-5 стали:

КОМАНДНА ГОНКА ПЕРЕСЛІДУВАННЯ:
Юніори, 4 км:
4 місце – Артур Нічволодов, Єгор Целуйко у складі об’єднаної команди разом з двома київськими спортсменами.

Юнаки, 4 км:
5 місце – Данило Євтушенко у складі об’єднаної команди разом зі спортсменами з Тернопільської та Хмельницької областей.

Дівчата, 4 км:
3 місце – Кіра Дубініна, Марина Романенко у складі об’єднаної команди разом зі спортсменками з Вінницької та Хмельницької областей.