Юні харківські лучники виграли всеукраїнський турнір

01 лютого 2022 08:29

Всеукраїнські змагання "Кадетський турнір пам'яті ЗТУ Валентина Морозова" зі стрільби з лука (2005 р.н. і молодших) 27-30 січня відбувся у Харкові. У змаганнях бвзяли участь 70 спортсменів із Запорізької, Одеської та Харківської областей.

В особистих змаганях в категорії старших кадетів весь п’єдистал пошани посіли харків’яни: 1 місце – Георгій Онікієнко, 2 місце – Микита Дорошенко, 3 місце – Віталій Царегородцев. У командних змаганнях господарі змагань також забрали всі нагороди.

Серед кадеток у цій категорії "золото" здобула представниця Одеської області – Поліна Ткаченко, "срібло" і "бронза" у Поліни Звєрєвої та Ірини Ярмак із Харкова. Командна ж перемога дісталося "СДЮСШОР-1", команда "Збірна" стала другою, а "СДЮСШОР-2" – бронзовим призером.

У категорії молодших кадетів переможцем став харків’янин В’ячеслав Бєльський, віце-чемпіонський титул здобув представник Запорізької області Ілля Бурдаша, "бронзу" – Ігор Проценко з Одеси. Командне "золото" у "Збірної", "срібло"дісталося команді "Харківська-1", "бронза" – "Харківська-2".

Серед дівчат у цій категорії, весь п’єдистал пошани посіли харків’янки: 1 місце – Крістіна Сологуб, 2 місце –Анастасія Овчаренко, 3 місце – Анастасія Матвєєнко. У командних змаганнях господарки змагань також забрали всі нагороди.

18 березня 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі