Юні харків`яни успішно виступили на змаганнях зі стрільби з лука у Словенії

20 травня 2019 11:19

У Словенському місті Catez з 13.05.2019 року по 18.05.2019 року відбувся 1 етап Кубку Європи серед юніорів та кадетів зі стрільби з лука. У змаганнях брали спортсмени з 13 країн Європи.

Вихованка КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Третьякова Ірина двічі підіймалася на п’єдестал нагородження: у командній першості з класичного лука, переможницею стала жіноча команда збірної України (Третьякова Ірина, Наумова Жанна, Сікало Єлізавета), яка  випередила команди з Польщі – 2 місце та Росії – 3 місце. Та  в особистому заліку стала  срібним  призером  серед юніорів у класичному луці, поступившись золотом представниці з Німеччини та випередивши представницю з Росії.

27 серпня 2019
Закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука
22 серпня 2019
У Харкові пройде ІІІ етап Кубка України «Стріли Слобожанщини» зі стрільби з лука
22 липня 2019
Спортсмени з Харкова отримали призові місця у Всеукраїнському кадетському турнірі зі стрільби з лука
01 липня 2019
Збірна команда Харківської області зі стрільби з лука зайняла лідируючі місця
30 травня 2019
Владислав Сапожников переміг на етапі Кубка Європи
13 травня 2019
В місті Харкові відбулись всеукраїнські змагання «Кубок Харківського міського голови» зі стрільби з лука