Юні харків’яни перемогли на чемпіонаті України зі стрибків у воду

28 листопада 2016 12:27

З 21 по 25 листопада в Маріуполі відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду серед юнаків та дівчат 2005 року народження та молодше, на якому харківські спортсмени завоювали дев’ять медалей.

Успішно виступили на чемпіонаті вихованці тренера Наталі Андрієвської - Поліна Синиця, Влад Климко та Матвій Жиляєв, які здобули 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

Двічі на найвищу сходинку п’єдесталу пошани підіймалася Поліна Синиця, яка перемогла в стрибках з вишки та метрового трампліну. Також харків’янка здобула бронзову медаль на трампліні 3 метри.

Влад Климко став чемпіоном в стрибках з метрового трампліну, а також завоював бронзові медалі в стрибках з вишки та триметрового трампліну.

Матвій Жиляєв здобув срібні медалі в стрибках з вишки та триметрового трампліну і посів третє місце в стрибках з метрового трампліну.

В загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за спортсменами Донецької області, третє посіли представники Луганської області.