Юні борці посперечалися у Харкові за медалі чемпіонату країни

25 квітня 2019 14:14

На змаганнях з греко-римської боротьби серед молодших юнаків господарі килимів завоювали три нагороди.

Участь у чемпіонаті України взяли близько 350 спортсменів віком до 15 років з 22 регіонів країни, а за його підсумками харківські борці завоювали 1 золоту та 2 срібні нагороди.

Чемпіоном України в ваговій категорії до 68кг став Рамазан Пашаєв. У фіналі він переміг киянина Сергія Шкуратова.

Бронзовими призерами стали Еміль Бехбудов (вагова категорія - до 52кг) та Микита Хохлачов (вагова категорія - до 62кг).

Цей чемпіонат став етапом формування збірної України, яка з 28 по 30 червня цього року боротиметься в польському Кракові за медалі чемпіонату Європи U15 .

Крім того, з 15 по 17 травня в Харківському палаці спорту «Локомотив» відбудеться міжнародний турнір Kharkiv Open, участь в якому, як зазначив головний суддя змагань Сергій Рутенко, вже підтвердили борці з семи країн.