Юні боксери Харківщини завоювали медалі чемпіонату Європи

13 серпня 2019 12:11

З 2 по 11 серпня у столиці Грузії - місті Тбілісі відбувся чемпіонат Європи з боксу серед школярів, на якому харківські спортсмени здобули шість нагород, у тому числі золоту.

На цьому чемпіонаті Харківщину в складі збірної України представляли шість боксерів, та усі вони повертаються до дому з медалями. На їх рахунку 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові нагороди.

У змаганнях серед дівчат у вазі до 44 кг чемпіонкою Європи стала Поліна Міщенко. Вона успішно дійшла до фіналу, де з рахунком 3:2 перемогла суперницю з Ірландії.

Срібні медалі серед дівчат здобули Емілія Михайлюк (вагова категорія - 40кг), поступившись у фіналі 2:3 суперниці з Кіпру, а також Олександра Манько, яка у фіналі вагової категорії до 46 кг поступилася суперниці з Англії.

У змаганнях серед юнаків срібним призером у вазі до 50 кг став Гліб Григорян. У фіналі харків’янин поступився боксеру з Англії.

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Аліна Маляр (вагова категорія – 54 кг) та Марія Фонотова (вагова категорія – 70 кг).

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України здобула 6 золотих, 9 срібних та 10 бронзових медалей.