Юна харків'янка стала чемпіонкою Європи з шашок

13 серпня 2019 12:03

Харків'янка Катерина Мусієнко завоювала золоту медаль чемпіонату Європи з шашок-100 серед юнаків та дівчат, який пройшов у Варшаві (Польща).

У змаганнях взяли участь близько 300 спортсменів з 15 країн. Шашкісти змагалися в п'яти вікових категоріях за трьома видами програм - класичною («класика»), швидкою («рапід») і блискавичною («бліц»).

Як повідомили в Центрі дитячої та юнацької творчості «Істок», вихованка центру Катерина Мусієнко стала дворазовою чемпіонкою Європи. Харків'янка входила до складу національної збірної, яка в класичній грі посіла 3-е місце.

Зазначимо, Катерина Мусієнко стала чемпіонкою Європи з шашок-100 серед дівчат до 10 років, завоювавши золоту медаль за блискавичною програмою.

Нагадаємо, у вересні 2018 року дев'ятирічна Катерина Мусієнко стала чемпіонкою світу.