Ярослав Харциз та Сергій Горсков – чемпіони України з боксу

21 жовтня 2017 11:38

У місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років.

У ваговій категорії до 64кг чемпіоном України став харків’янин Ярослав Харциз. Він успішно дійшов до фіналу, перемігши суперників з Івано-Франківської, Кіровоградської та Полтавської областей. А у поєдинку за «золото» з рахунком 4:1 здолав киянина Андрія Боришполеця та завоював чемпіонський титул. Крім того, Ярослав був визнаний кращим боксером чемпіонату.

Ще одну золоту медаль харківські спортсмени здобули в ваговій категорії до 91кг. Її володарем став Сергій Горсков. На шляху до медалі він здолав боксерів з Винницької області та Києва, а на фінальний бій його суперник із Запорізької області Роберт Мартон не вийшов.

Фіналістом чемпіонату став харків’янин Азіз Газієв. В об’єднаній категорії 46-49кг у фіналі він поступився з рахунком 0:5 представнику Черкаської області Євгену Овсяннікову та, таким чином, завоював срібну медаль.

У цій же ваговій категорії бронзовим призером чемпіонату став ще один харків’янин Анар Умудов, який у півфіналі поступився 0:5 майбутньому чемпіону.

Також бронзову нагороду в медальний кошик харківської збірної поклав Ілля Руль. У півфіналі вагової категорії до 69кг його суперником був боксер з Донецької області Максим Пилипець, який і здобув перемогу з рахунком 5:0 та врешті завоював «золото» чемпіонату.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. На першому були боксери з Полтавської області, а замкнула трійку кращих команда Донецької області.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі