Воротар з Харківської області Андрій Лунін відіграв «на нуль» за «Ов’єдо» в першому матчі після рестарту

13 червня 2020 21:12

Народжений в Краснограді Харківської області український воротар мадридського «Реала» Андрій Лунін, що знаходиться в оренді в «Ов’єдо», продемонстрував, що не розгубив форму за той час, поки клубний футбол в Іспанії був на паузі через коронавірус

У першому матчі після рестарту другого дивізіону чемпіонату Іспанії Лунін зайняв місце у воротах «Ов’єдо» в поєдинку проти «Понферрадіна».

На початку цього поєдинку Лунін мало не «привіз» собі гол, невдало вибивши м’яч на суперника, але сам же відбив загрозу. Також в першому таймі після небезпечного виконання «Понферрадіна» кутового Лунін парирував удар, відбивши м’яч у стійку воріт. У другому таймі м’яч один раз все ж побував у воротах українського воротаря, але був туди направлений з положення поза грою, а тому не був зарахований.

Зрештою, Лунін зумів зберегти свої ворота в недоторканності та відстояти для «Ов’єдо», який практично не атакував, нічию — 0:0.

02 листопада 2020
У Харкові відбулося чоловіче волейбольне «дербі»