Біля оперного театру пройшов «Харківський вальс»

29 травня 2018 09:13
IV Фестиваль бальних танців «Харківський вальс» відбувся 25 травня, на майданчику біля Харківського національного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.
 
Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, у фестивалі взяли участь 84 танцювальні пари з Харкова, Києва, Львова, Чернівців, Дніпра, Черкас, Житомира, Луцька, Івано-Франківська та інших міст України. Найсильніші танцювальні пари країни - переможці всеукраїнських та міжнародних турнірів - боролися за звання кращої танцювальної пари з бальних танців. Змагання проходили в семи вікових категоріях у латиноамериканській та європейській програмах.
 
«Для танцюристів це престижно, тим більше, що тут є і призовий фонд. Крім того, для них цей фестиваль - своєрідний виклик, бо вони не звикли танцювати під відкритим небом, і в Україні немає жодного такого конкурсу. Мета фестивалю - популяризація бальних танців, і ми бачимо, що дійсно щороку все більше дітей починають ними займатися. Ось стоять батьки, які захоплено спостерігають за конкурсантами, і багато хто з них, напевно, захоче потім привести свою дитину в секцію танців. Це те, до чого ми прагнемо, проводячи такі заходи», - зазначив Олексій Чубаров.
 
Довідка. «Харківський вальс» - єдиний в Україні фестиваль з бальних танців, який проводиться під відкритим небом і з великою кількістю глядачів. У 2015 році захід відвідали понад 5 тис. осіб, а в показових виступах взяли участь 30 танцювальних колективів з Харкова та області. Також у рамках фестивалю був встановлений рекорд України з наймасовішого виконання вальсу в парі, в якому взяли участь 1500 пар.

Теги: спорт,


Новини в тему

18 серпня 2019
Українські та іноземні спортсмени пробігли марафон на честь визволення Харкова
26 липня 2019
Харківські паралімпійці отримають стипендії президента
18 липня 2019
Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк
12 червня 2019
У Київському районі відбувся турнір з міні-футболу серед школярів
08 червня 2019
У Київському районі пройшли змагання з шахів серед школярів
09 травня 2019
У Харкові пройдуть всеукраїнські змагання з поул спорту і повітряної акробатики
30 квітня 2019
У Харкові відбувся Кубок "Білого ведмедя"
17 квітня 2019
У міській раді нагородили кращих спортсменів і тренерів
01 квітня 2019
Харків'яни стали "Героями спортивного року"
28 березня 2019
Харківська спортсменка Євгенія Бреус завоювала дві медалі на етапі Кубка світу в Італії

Kharkov International стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи