Волейбол: «Юракадемія» залишається в еліті

19 квітня 2017 13:22

Завершився другий етап чемпіонату України серед чоловічих команд Суперліги з волейболу, розігрували 5-8-е місця.

Ігри заключного четвертого туру проходили з 13 по 15 квітня в Чернігові. Нагадаємо, що команди підійшли до них з таким очковим запасом: «Дніпро» (Дніпро) - 21 очко, «Юракадемія» (Харків) - 19, «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів) - 15, «Фаворит» (Лубни) - 5 . у перший день «Юракадемія» у впертій боротьбі поступилася «Буревіснику-ШВСМ» - 2: 3 (25:27, 25: 23 /, 17:25, 25:22, 10:15), а «Дніпро» легко розправився з «Фаворитом» - 3: 0 (25:19, 25:14, 25:11). На наступний день юристи переграли дніпрян - 3: 0 (25:21, 25:21, 25:20), а «Фаворит» відібрав турнірне очко у господарів майданчика, поступившись - 2: 3 (25:22, 25:17, 21 : 25, 20:25, 12:15). А в заключний ігровий день спочатку «Юракадемія» всього за годину розібралася з «Фаворитом» - 3: 0 (25:16, 25:18, 25:18), а «Буревісник-ШВСМ» вирвав перемогу у «Дніпра» - 3: 2 (21:25, на 25:16, 26:24, 23:25 18:16).

Таким чином, в результаті «Юракадемія» набрала 26 очок, «Дніпро» - 25, «Буревісник-ШВСМ» - 21, «Фаворит» - 6. Але згідно з регламентом чемпіонату при визначенні місць команд у турнірній таблиці враховуються не очки, а загальна кількість перемог (до речі, аналогічна система застосовується і в чемпіонаті Росії). «Юракадемія» і «Буревісник-ШВСМ» виграли на другому етапі по 8 матчів, «Дніпро» - 7, «Фаворит» - 1. В результаті «Юракадемія», будучи після першого етапу лише сьомий, зайняла в чемпіонаті п'яте місце, «Буревісник -ШВСМ »- шість,« Дніпро »- сьомий,« Фаворит »- восьме. Таким чином, харків'яни і чернігівці зберегли місця в Суперлізі на наступний сезон. «Фаворит» вибуває у вищу лігу, поступаючись своїм місцем в еліті її переможцю - вінницькому «Екодім». А срібному призеру Попереднє чеміпіоната - «Дніпру» - належить провести серію перехідних матчів до трьох перемог однієї з команд з командою, що зайняла у вищій лізі друге місце, - «Бахмутом» з однойменного міста Донецької області (колишнього Артемівська).

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу