Під час марафону рух транспорту в центрі Харкова буде заборонений

07 квітня 2016 12:23

Під час ІІІ Харківського Міжнародного марафону, який відбудеться 9 квітня, рух транспорту в центрі міста Харкова буде заборонений.

Про це сьогодні, 6 квітня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

Так, з 4:00 7 квітня до 22:00 9 квітня буде заборонений рух транспорту на пл. Свободи, на ділянці від вул. Трінклера до вул. Сумської, в зв'язку з підготовкою до проведення марафону.

Рух транспорту по маршруту Харківського Міжнародного марафону буде заборонений з 7:00 до 17:00 9 квітня. Зокрема, рух буде заборонений по вул. Сумській, вул. Пушкінській, вул. Іванова, вул. Весніна, вул. Білої Акації, вул. Динамівській, вул. Новгородській, пр. Науки та інших вулицях. З повною схемою маршруту марафону і закритими для руху транспорту ділянками вулиць можна ознайомитися тут.

Як повідомив Сергій Дульфан, у порівнянні з минулим роком у схему організації дорожнього руху були внесені деякі зміни, які допоможуть зняти навантаження з вулично-дорожньої мережі. Для цього буде застосована схема з періодичним пропуском транспорту за маршрутом марафону. Це торкнеться ділянки траси на вул. Пушкінській в районі перетину з вул. Гіршмана, коли на маршруті тимчасово не буде учасників і з'являться інтервали від 10 до 30 хвилин для пропуску транспорту. Щоб організувати такий проїзд, на вул. Красіна і вул. Гіршмана буде тимчасово дозволений двосторонній рух.

«Таким чином, ми зв'яжемо Білгородський спуск, тобто вул. Шевченка, через вул. Красіна з пропуском через вул. Пушкінську і виведемо транспорт на вул. Мироносицьку і вул. Чернишевську. Там стоятимуть співробітники поліції і прийматимуть рішення, коли відкрити або закрити рух. Головне завдання - не перешкодити учасникам забігів», - зазначив Сергій Дульфан.

Також він закликав автовласників не виїжджати без особливої необхідності в центр міста під час проведення марафону, а жителів цих районів - не залишати в ніч на 9 квітня автомобілі на проїжджій частині вулиць, де пройде марафон, інакше всі ці транспортні засоби будуть евакуйовані.

Як повідомив інспектор патрульної поліції Сергій Кучин, для забезпечення правопорядку і дотримання схеми руху транспорту під час Харківського Міжнародного марафону буде задіяно близько 260 поліцейських.

З більш докладними схемами облаштування технічними засобами організації дорожнього руху на перехрестях вулиць за маршрутом марафону можна ознайомитися тут.
Новини в тему

09 вересня 2020
У Харкові планують провести Велодень і марафон з урахуванням карантинних заходів
20 червня 2020
Відкрито реєстрацію на онлайн-забіг Харківського марафону
18 червня 2020
Харківський півмарафон перенесено на нову дату
05 травня 2020
Відкрито реєстрацію на Avantazh Kharkiv International marathon
13 квітня 2020
Нова дата 7th Avantazh Kharkiv International marathon
06 квітня 2020
Сьогодні — Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
13 березня 2020
Харківський міжнародний марафон перенесено на осінь
12 грудня 2019
Пробіжи свою дистанцію центром міста у рамках Марафону!
22 листопада 2019
Обери свою дистанцію!
22 листопада 2019
Відкрита реєстрація на Kharkiv Half Marathon 2020

VІI Харківський міжнародний марафон :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи