У Львові відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука

23 червня 2017 11:38

З 18 по 22 червня у Львові на стрільбищі «Динамо» проходив Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 1997 року народження і молодше.
У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 9 областей України (Київська, Львівська, Чернівецька, Сумська, Рівненська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Харківська).
У складі змішаних команд харківські спортсмени - Мазорчук Катерина (МСУ) і Бойко Михайло (МСУ) стали срібними призерами змагань, поступившись першістю спортсменам з м.Львова.
Так само Бойко Михайло в особистій першості став срібним призером Чемпіонату України серед юніорів.
У командних змаганнях серед юніорів одна з чоловічих харківських команд в складі: Кравчука Микити (МСУ), Головко Марка (МСУ) і Мамонтова Валерія (МСУ) завоювала почесне друге місце.
У категорії блочного лука Чемпіонкою України серед юніорок стала харківська спортсменка - Сакара Марина.