У Львові відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука 2018

31 травня 2018 15:40

З 27 по 31 травня на стрільбищі «Динамо» міста Львів відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 1998 р.н. та молодших.

У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 10 областей України (Київська, Львівська, Чернівецька, Херсонська, Сумська, Рівненська, Одеська, Черкаська, Чернігівська, Харківська).

В особистій першості чемпіоном України серед юніорів став спортсмен з міста Чернівці, на почесному другому місці харківський спортсмен - Кравчук Микита і на третьому місці представник Львівської області.

У складі змішаних команд чемпіонами стали представники Чернівецької області, срібними призерами львівські спортсмени, харківські спортсмени - Мазорчук Катерина і Дікань Леонід вибороли бронзову винагороду.

У командних змаганнях серед юніорів дві чоловічі харківські команди вибороли третє та четверте місця: команда «Харків - 2» у складі - Трифанова Тараса, Мамонтова Валерія та Грекулова Олександра стала бронзовим призером змагань, поступившись першістю командам з м. Чернівці та м. Львова. Друга команда Харківської області «Харків - 1» у складі Бойка Михайла, Діканя Леоніда та Кравчука Микити зайняла четверте місце.