У Львові відбувся Кубок України зі стрільби з луку

06 грудня 2017 16:30

З 04 по 08 груденя 2017 року у місті Львові проходив Кубок України зі стрільби з луку у приміщенні серед дорослих спортсменів.

Переможцем Кубку України серед чоловіків в особистому заліку став Заслужений майстер спорту України - Віктор Рубан. Серед жінок в командній першості срібними призерами стала наша збірна команда Харківської області в складі - Дубровіна Катерина (ЗМС України), Павличенко Дар'я (МСМК України) вихованки КУ «Школа вищої спортивної майстерності» і Мазарчук Катерина (МС України), вихованка КУ ХГ СДЮСШОР по стрільби з луку «Комунар», залишивши позаду суперниць з м.Суми. Переможцями в цьому виді програми стали спортсменки з м.Львова.