ВМХ. Черемський здобув “бронзу” гонки С-1 у Словенії

17 жовтня 2022 12:20

9 жовтня у Любляні відбулись міжнародні рейтингові змагання з велоспорту ВМХ першої категорії, на яких успішно виступили спортсмени з Харківщини.

На третю сходинку п’єдесталу в олімпійському рейсингу піднявся вихованець куп’янської школи велоспорту ВМХ Даниїл Черемський.

Сімнадцятирічний підопічний Валентини Погорілої став бронзовим призером в юніорській категорії, пропустивши на фініші спортсменів з Фінляндії та Італії. Замкнувши ТОП-3 словенських змагань, Черемський заробив 19 рейтингових очок.

Ще один куп’янський велосипедист та представник клубу “Алев” Антон Печенежський пробився до фіналу в юнацькій категорії 15-16 років. Але у головному заїзді вихованцю Олександра Чуба не вистачило досвіду та везіння. В підсумковому протоколі він став восьмим.

Загалом українці здобули у Словенії дві нагороди. Срібну медаль у скарбничку нашої збірної додав Євген Агапій з Чернівців, який показав другий результат серед хлопців 12 років.