Віктор Рубан завоював бронзу на Гран-Прі Європи

01 квітня 2015 10:21

З 24 по 28 березня в грецькому місті Марафон відбувся перший етап Гран-Прі Європи зі стрільби з лука, на якому Віктор Рубан посів третє місце в командних змаганнях.

Чоловіча команда України, до складу якої увійшли харків'янин Віктор Рубан, а також львів'яни Георгій Іваницький та Маркіян Івашко успішно дійшли до півфіналу, де поступилися з рахунком 5:3 переможцям даного етапу - команді Білорусі. У поєдинку за третє місце українці здолали 5:4 суперників з Росії.

В особистих змаганнях Віктору Рубану не вдалося показати високий результат - він поступився в 1/24 фіналу іспанцю Антоніо Фернандесу. А переможцем серед чоловіків став львівський лучник Маркіян Івашко.

Всього ж на даному етапі збірна України завоювала два золота і дві бронзи. У міксті перемогу здобули львівські лучники Георгій Іваницький та Вероніка Марченко. А в кваліфікаційному турнірі до Європейських ігор, який пройшов паралельно Гран-Прі, жіноча команда України виборола бронзу.

За підсумками змагань збірна України посіла друге місце в загальнокомандному заліку, поступившись першим лише збірній Туреччини.