Велосипедистки з Харкова здобули три нагороди на міжнародних змаганнях у Німеччині

20 вересня 2022 09:08

У німецькому місті Котбус відбулись міжнародні рейтингові змагання другої категорії з велоспорту на треку “Lauf Brandenburg Sprint cup”.

В елітній категорії бронзовий дубль оформила Алла Білецька. Дев’ятнадцятирічна підопічна заслуженого тренера України Сергія Теліцина та Сергія Трофімова, яка представляє Харківський професійний коледж спорту, показала третій результат у жіночому спринті та кейрині. Перші дві позиції в цих дисциплінах посіли господарки турніру, лідерки збірної Німеччини Емма Хінце (1 місце в кейрині, 2 – в спринті) та Лея Софі Фрідріх (1 місце в спринті, 2 – в кейрині).

В кадетській категорії відзначилась дебютантка міжнародних змагань Софія Ковтун. Шістнадцятирічна харків’янка стала срібною призеркою в спринті.

Також в кадетській категорії на міжнародному рівні вперше виступив і ще один вихованець СДЮСШОР “Динамо” Валентин Варгаракін. Нажаль, у “призи” він не потрапив.

Ще два учасника “Lauf Brandenburg Sprint cup” з Харкова Владислав Денисенко та Михайло-Ярослав Дудко “заїхали” в рейтингові очки в чоловічій елітній категорії. Денисенко зайняв 10 місце в спринті та 13 місце в кейрині, Дудко посів 9 позицію в кейрині та 15 – в спринті.

Відзначимо, за нагороди цього престижного турніру боролися представники одинадцяти країн світу.