У Таллінні пройшли змагання «залізних людей»

07 серпня 2018 12:35

У суботу, 4 серпня, в Таллінні (Естонія) пройшли міжнародні змагання з триатлону Ironman, учасники яких повинні були подолати 3,8 кілометрів уплав, 180 кілометрів проїхати на велосипеді і ще 42,2 кілометра пробігти на своїх двох.

Всього в змаганнях брали участь близько 1400 спортсменів з більш ніж 50 країн світу.

Серед учасників було 4 харків'янина, які показали вагомі результати, незважаючи на несприятливі погодні умови:

• Володимир Чеботов 12.04
  • Сергій Зіньківський 11.32
  • Єршов Олексій 10.52
  • Ігор Поливаний 9.56

Ігор Поливаний, який в минулому році став наймолодшим українцем долати дистанцію IRONMAN, на цей раз зайняв 2 місце у своїй віковій групі і зупинився за крок від кваліфікації на чемпіонат світу з триатлону, який, традиційно, проходить на Гаваях.

Нагадаємо, що змагання з триатлону Ironman проводяться протягом усього року в різних точках світу. На кожній з гонок розігрується певна кількість місць, які дають можливість брати участь в головному Чемпіонаті світу Ironman. Він проходить щорічно в жовтні на Гавайських островах, де кращі з кращих борються за звання чемпіона світу Ironman.