В районах Харкова пройдуть відкриті фітнес-тренування для всіх бажаючих

19 жовтня 2018 15:40

За підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту триває проведення ряду відкритих спортивних тренувань у парках міста для харків'ян і гостей міста.

Вже у неділю, 21 жовтня, в Саржиному яру відбудеться відкрите спортивне тренування з МОЦ «Fortis». В рамках тренування пройде легка пробіжка, представлення різних фітнес-напрямків, де кожен бажаючий зможе спробувати себе. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до спортивних відкритих тренувань у вихідні дні у різних районах міста.

Нагадаємо, що ряд відкритих тренувань проходило в рамках 6 сезону соціального-спортивного проекту «Я Зможу!», де всі учасники проекту, а також всі бажаючі щосуботи могли безкоштовно відвідати тренування з різних фітнес-напрямків з тренерами одних з найкращих спортивних клубів міста. Відкриті тренування відвідувало багато харків'ян і багато учасників відкритих тренувань висловлювали побажання щодо проведення подібних відкритих занять і надалі. Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до відкритих тренувань во всіх районах міста.

Початок о 9:30

Збір бажаючих біля купелі Саржиного яру.


Теги:ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи