У парку Горького провели майстер-клас для людей з інвалідністю

01 жовтня 2020 08:38

У Парку Горького паралімпійська чемпіонка влаштувала спеціальну розминку для людей зінвалідністю.

Людмила Павленко  - паралімпійська чемпіонка. Вона присвятила спорту більшу частину свого життя. В этом исследовании содержится информация о других людях с китайскими бинтами, и они разработаны специально для них, поэтому они могут входить в розминку, инъекцию и иметь возможность использовать еластические бинты.

«По-перше, ці вправи доступні, ці вправи кожна людина може робити у себя в квартирах, виходячи на природу в парк или у дворі свого будинку». По-друге, это может быть дорогими, так як тренажери зазвичай мають більшу ціну, и это „тренажер з сумочки“, як я його називаю. Він завжди поручение і він розробляє все групи вязів », - розповідає Людмила Павленко , паралімпійська чемпіонка.Майстер-клас провели в Парку Горького. Учасники заходу кажуть, що хотіли б, щоб подібні розминки і комплексы надалі, а деякі прийоми додадуть до власного права.

Організатори кажуть, поки можливість, будуть проводить такі заходи на свіжому повітрі, але в подальшому хочу облаштуть спеціальну зону для таких розминок.

«У нас обычно всегда бути эксклюзивно, тому ми хочемо підтримувати людей всебічно. Ми хочуемо учиться, чтобы исследовать специализированные виды спорта - це головна наша мета », - повідомила Катерина Середенко , представник молодёжного крила ПП« Блок Кернеса - Успішний Харьков ».
Новини в тему

15 вересня 2021
Запрошуємо городян та гостей міста на благодійний забіг
05 липня 2021
У Харкові відбулося інклюзивне спортивне свято
01 липня 2021
У Харкові пройде інклюзивна "Естафета патріотів"
25 травня 2021
Кошти, зібрані на благодійному забігу в Харкові, передали на тренажери для людей з інвалідністю
18 травня 2021
У Харкові відбудеться благодійний забіг
14 серпня 2020
На Холодній горі пройшли майстер-класи з тхеквондо

Всеукраїнський турнір із самбо :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи