У мерії нагородили харківських паралімпійців

13 вересня 2021 17:24

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов вручив нагороди учасникам Паралімпіади у Токіо.

Церемонія нагородження пройшла у малому залі Харківської міської ради. Ігор Терехов вручив Подяки міського голови спортсменам та їхнім тренерам.

"Ви зробили неможливе! На Паралімпіаді Україна завоювала 98 медалей, і левову частку взяли харківські спортсмени. Ви - справжні герої! Я схиляюся перед вашою мужністю. Незважаючи на життєві обставини, ви знаходите в собі сили і волю не просто брати участь у змаганнях, а й перемагати. Я добре знаю, що таке спорт і тренування до сьомого поту. Це щоденна титанічна праця. Дякую вам від усіх харків'ян! Бажаю не зупинятися на досягнутому і йти тільки вперед! І особливі слова подяки адресую тренерам", - звернувся до паралімпійців Ігор Терехов.

Після церемонії нагородження п'ятикратний чемпіон Паралімпіади з плавання Максим Кріипак розповів, що цьогоріч він підійшов до змагань більш холоднокровно, без емоцій, націленим на результат. Крім того, на рік довше готувався, так як олімпійський цикл тривав п'ять років замість чотирьох. Крипак розповів, що далі планує досягти свого максимального результату.

"Дуже приємно, що за нами стежили і порадували теплими словами. Це мотивує на подальші виступи і просування харківського прапора у всьому світі", - зазначив після прийому Максим Крипак.

Нагадаємо, що на Паралімпіаді у Токіо харків'яни завоювали 20 медалей. У плаванні Максим Крипак виграв п'ять золотих, срібну і бронзову нагороди, Максим Веракса - "срібло" і дві "бронзи", Михайло Сербін став золотим і срібним призером, а Марина Піддубна та Яна Бережна посіли треті місця.

Ще три спортсменки вибороли медалі у фехтуванні: Олена Федота привезла додому дві срібні медалі, Євгенія Бреус - "срібло" і "бронзу", а Наталія Мандрик - срібну нагороду. Крім того, Марина Литовченко взяла першість у настільному тенісі.
Новини в тему

21 вересня 2021
Під Харковом з'явиться гірськолижна траса
17 вересня 2021
Крипак отримав звання Героя України
16 вересня 2021
У Харкові після реконструкції відкрили черговий шкільний стадіон
03 вересня 2021
Крипак з рекордом завоював п'яте "золото" Паралімпіади
02 вересня 2021
Крипак завоював своє четверте золото на Паралімпіаді
30 серпня 2021
Харківські паралімпійці здобули ще дві медалі у Токіо
28 серпня 2021
Максим Крипак - паралімпійський чемпіон 2020
27 серпня 2021
У Харкові відкрили ще один сучасний спорткомплекс
25 серпня 2021
Крипак завоював "срібло" Паралімпіади у плаванні
22 серпня 2021
Вперше в історії "Металіст" став переможцем всеукраїнського юнацького турніру

Фестиваль хіп-хоп культури :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи