У Харкові завершився Всеукраїнський форум вуличних культур

12 квітня 2021 09:37

Всеукраїнський форум вуличних культур тривав у Харкові протягом трьох днів. В останній день, 11 квітня, через карантинні обмеження захід проходив в онлайн-форматі.

У форумі взяли участь представники центральних органів влади, органів місцевого самоврядування, представники вуличних культур з різних регіонів України.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров зазначив, що протягом шести років міська влада активно підтримує вуличні культури, які є одними з головних напрямків розвитку молоді в Харкові.

"Харків - це центр вуличної кульутри, який задає темп, традиції, нововведення для всієї країни. Спільно з хлопцями зі "Street Culture" ми розробили програму розвитку вуличних культур у Харкові, яка є яскравим прикладом того, як можуть комунікувати міська влада, громадські організації, спортсменти і всі небайдужі до вуличної культури люди. Завдяки цій співпраці в міській інфраструктурі з'явилися урбан-парки, які стали справжніми магнітами для харків'ян. Хочеться, щоб ця унікальна програма розвитку вуличних культур знайшла підтримку у всій країні. Міська влада повинна підтримувати бажання молоді розвиватися, створювати нові цікаві проєкти", - підкреслив Чубаров.

У ході форуму учасники обмінялися досвідом, а також представили свої кращі проєкти та ініціативи. Зокрема, відбулася презентація проєкту урбан-двору, який буде реалізовано цього року на базі харківської школи №11. Як розповів засновник платформи "Street Culture" Єгор Матюхін, такий проєкт реалізується в Україні вперше. До початку нового навчального року у дворі школи з'являться локації для волейболу, стрітболу, вуличного футболу, street workout, а також настільний теніс і батут. Проєктом передбачено й інші об'єкти, які з'являться наступного року: дитячий та івент-майданчик, невеличкий сквер, оранжерея тощо.

Крім того, в рамках форуму відбулася презентація законопроєкту "Про основні засади молодіжної політики" (№3718 від 23.06.2020). За словами автора законопроєкту, народного депутата України Олександра Санченка, він передбачає створення по всій країні молодіжних центрів, а також Українського молодіжного фонду, діяльність якого буде спрямована на фінансову підтримку всеукраїнських проєктів у молодіжній сфері.

Трансляції всіх днів форуму доступні на YouTube каналі Street Culture.
Новини в тему

02 грудня 2021
Україна визнала брейкінг окремим олімпійським видом спорту
26 серпня 2021
Харків у столиці. На ВДНГ відкрили урбан-парк
26 серпня 2021
У Харкові відбудеться фестиваль райдер культур "Компліт"
18 травня 2021
В Холодногірському урбан парку відбудеться масштабний батл представників вуличних культур
29 квітня 2021
Офіційно. Вуличні культури увійшли в українське законодавство
08 квітня 2021
У Харкові пройде Форум вуличних культур 2021
23 березня 2021
Харків'ян запросили будувати урбан-парк в столиці
19 лютого 2021
В Харкові хочуть провести чемпіонат світу з вуличних культур
11 грудня 2020
У Харкові відбувся VIII спортивний форум
10 грудня 2020
День до старту. Щорічний спортивний форум у Харкові пройде онлайн

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи