У Харкові завершують будівництво першого Велоцентра

03 серпня 2018 09:06

Роботи з будівництва Велоцентра на Білгородському шосе виконані на 90%.

Як повідомив начальник управління з питань фізичної культури і спорту Костянтин Курашов, проект передбачає веломайстерню, місце для відпочинку, тренажерний зал, велопарковку.

«Тут буде точка харчування, майстерня, у якій можна обслужити велосипед. Сховище велосипедів для тих, хто захоче на зиму його залишити у приміщенні, що обслуговується, а не в квартирі. Велика секція для спортсменів і спортивних шкіл, які взимку зможуть тренуватися на спеціальних тренажерах», - розповів Костянтин Курашов.

Планується, що Велоцентр стане своєрідним місцем старту всіх заходів.

«Це буде велика кают-компанія, від якої можна буде організовувати всі заходи, куди можна приїхати, залишити машину, взяти велосипед напрокат або зі своїм велосипедом, організуватися в групу і поїхати у якусь велоподорож», - розповів начальник управління.

Концепцію проекту узгоджували з велолюбителями. Велоцентр працюватиме весь рік. Взимку там відкриють прокат лижного спорядження.

Наразі всі роботи у ньому виконані на 90%. Як зазначив представник генерального підрядника Михайло Гревцев, був оновлений конструктив старої будівлі, посилений фундамент, перекладені стіни, відновлені конструкції покрівлі. Крім того, були підведені всі мережі, встановлено відеоспостереження по всій території, протипожежна та вентиляційна системи.

Зараз будівельники завершують оздоблювальні роботи. Крім того, необхідно упорядкувати територію і обладнати зону відпочинку.

Зазначимо, що в Україні ще не було аналогічних проектів. При створенні Велоцентра застосовувався європейський і американський досвід.

Нагадаємо, що до 2020 року в Харкові планують побудувати близько 30 км доріжок для велосипедистів і любителів бігу. Зокрема, 3 км велодоріжок буде побудовано у Саржиному яру і близько 20 км - у Лісопарку 
Новини в тему

02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
21 жовтня 2020
Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками
03 вересня 2020
У харківських школах відкрито нові стадіони
10 червня 2020
У місті реконструюють ще 13 шкільних стадіонів
26 травня 2020
Жіночий велозаїзд на вихідних в Харкові
20 травня 2020
У кожній області України: Зеленський анонсував будівництво 25 великих спортивних комплексів
24 квітня 2020
У Харкові побудують нові дитячі спортивні майданчики

Легкоатлетичні пробіги 2021 :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи