У Харкові вперше відбувся турнір із пляжної боротьби

14 вересня 2017 10:36

9 та 10 вересня на спортивних майданчиках парку імені Горького відбувся міжнародний турнір із сумо та пляжної боротьби «Adrenalin Open».

Змагання зібрали 146 борців із семи областей України. Також участь у ньому приймали гості з Молдови, Азербайджану та Болгарії.

Медалі були розіграні в чотирьох вікових категоріях: серед юнаків до 12 років, серед юнаків до 14 років, серед юнаків до 16 років та серед дорослих.

За підсумками турніру успішно виступили господарі змагань - харківські борці. Вони здобули 37 золотих, 23 срібні та 41 бронзову медаль.

Найуспішнішими серед харківських спортсменів, виборовши відразу по декілька нагород, стали:

Дар’я Коритіна - здобула 3 золоті та 1 срібну медалі в сумо; вона стала переможницею  в категоріях U14, U16 та в змаганнях серед жінок у ваговій категорії понад 95 кг; у змаганнях з сумо серед жінок вона стала срібною призеркою в абсолютній ваговій категорії;

Володимир Кочанов - здобув золоті медалі у віковій категорії U14 у вазі до 70 кг - як у змаганнях з сумо, так і в пляжній боротьбі;

Замін Мамедов - став переможцем у сумо та в пляжній боротьбі у віковій категорії U12 у вазі до 30 кг;

Артем Саратов - у категорії U12 у вазі до 45 кг здобув золоту медаль у пляжній боротьбі та срібну - в сумо;

Сергій Гайдар - завоював золоту медаль у пляжній боротьбі серед чоловіків у вазі до 70кг та став срібним призером у цій само категорії в змаганнях з сумо.

Даний турнір також став для харківських сумоїстів етапом відбору на чемпіонат України, який з 22 по 24 вересня відбудеться в місті Рівне.

Довідка. Пляжна боротьба - досить новий вид спорту. На Харківщині вона була вперше представлена в рамках цьогорічної спортивної ярмарки. Ця боротьба активно розвивається в країнах Балтії та нещодавно була додана Об'єднаним світом боротьби (UWW) до переліку своїх видів спорту.

У Харкові цей стиль, а також сумо розвиває спортивний клуб «Adrenalin». У серпні цього року борці клубу досить успішно виступили на міжнародному турнірі з пляжної боротьби в Одесі, де Антон Чуєв здобув бронзову медаль та потрапив до складу збірної України на перший в історії чемпіонат світу, який з 13 по 15 вересня відбудеться в Туреччині.
Новини в тему

02 лютого 2021
Кожен учасник “Харківських спортивних шкільних ліг” отримає власний логотип
28 грудня 2020
Приєднуйся до спортивної громадськості Харкова!
05 листопада 2020
В Кабміні розказали, як залучатимуть українців до спорту
21 жовтня 2020
Харківська міськрада співпрацюватиме зі спортивними профспілками
03 вересня 2020
У харківських школах відкрито нові стадіони
10 червня 2020
У місті реконструюють ще 13 шкільних стадіонів
26 травня 2020
Жіночий велозаїзд на вихідних в Харкові
20 травня 2020
У кожній області України: Зеленський анонсував будівництво 25 великих спортивних комплексів
24 квітня 2020
У Харкові побудують нові дитячі спортивні майданчики

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи