У Харкові вперше відбувся ЧУ зі стрибків на акробатичній доріжці

11 жовтня 2021 09:13

Національні змагання серед юніорів та Всеукраїнські змагання для молодших вікових категорій, які проходили з 7 по 10 жовтня у харківському спорткомплексі "Зірка", зібрали 160 спортсменів із 9 областей України.

У перший змагальний день визначалися переможці та призери в командній першості країни серед юніорів до 16 років. Господарі здобули 2 срібні нагороди.

У юніорок Софія Теплухіна, Катерина Федота, Інга Козуб і Олександра Позднякова поступилися півтора бали збірній Сумської області. "Бронза" дісталася спортсменкам із Дніпропетровської області.

У юніорських змаганнях другий результат показали Данило Шутенко, Ярослав Колесников, Тимофій Червоний і Денис Минайлов. Чемпіоном стала Сумська команда, на третьому місці, як і у дівчат, - Дніпро.

У багатоборстві (результат враховується за сумою отриманих балів у стрибках з "гладкими" і "гвинтовими" обертаннями), серед учасників до 16 років перемогу святкувала Софія Теплухіна. Інга Козуб і Тимофій Червоний посіли другі місця у віковій категорії до 14 років.

У змаганнях з окремих видів Софія Теплухіна і Катерина Федота принесли господарям чемпіонату срібну і бронзову медалі відповідно.

Одночасно з юніорським чемпіонатом на акробатичній доріжці пройшли і Всеукраїнські змагання для молодших вікових категорій. Програму багатоборства виграв харків'янин Максим Комісаров.

Змагання такого рівня у цьому виді спорту Харків приймав вперше. Це стало можливим завдяки наявності сучасної доріжки, яку купили 3 роки тому.

"Завдяки Геннадію Кернесу цю доріжку купили. Ігор Терехов зараз приділяє велику увагу розвитку цього виду спорту. І найголовніше - у нас з'явився тренер, який, через 40 років, як тільки ці змагання почали проводити, у Харкові реанімував цей вид спорту. Це Марина Семенівна Романова. Ми їй дуже вдячні", - зазначив начальник управління з питань фізкультури і спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міськради Костянтин Курашов.
Новини в тему

26 листопада 2021
Харків'яни успішно завершили сезон із велокросу
25 листопада 2021
Харків готовий прийняти Євробаскет-2025
24 листопада 2021
У Харкові відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства
24 листопада 2021
Самбісти Харкова зібрали врожай нагород на всеукраїнських турнірах
30 листопада 2021
11 грудня стартує Харківська кіберліга
22 листопада 2021
Харків’яни - чемпіони та призери ЧС із панкратіону
22 листопада 2021
Антон Коробов - чемпіон Європи з шахів
19 листопада 2021
Харків'яни переможно виступили на домашньому ЧУ з плавання
18 листопада 2021
Харків'янин виграв "срібло" на Кубку світу зі складання шахових композицій

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи