07 квітня 2015 року у Харкові в ПС "Локомотив" імені Г.М. Кірпи (вулиця Котлова, 90/1) урочисто розпочався історичний чемпіонат України з жіночої, вільної та греко-римської боротьби. Національний чемпіонат розглядається як відбірковий до участі у І Європейських Іграх (12 – 28.06. 2015р., м. Баку, Азербайджан), чемпіонату світу (05.09.-14.09.2015р., Лас-Вегас, США), тому в змаганнях приймають участь понад 400 кращих спортсменів України, серед яких призери Олімпійських ігор, переможці та призери чемпіонатів Європи та світу.
В перший день змагань переможці та призери з’ясовувались у всіх жіночих вагових категоріях, у чоловіків в 57 кг (вільна боротьба) та 59 кг (греко-римська боротьба).
За підсумками першого дня змагань у борчинь медалі були розподілені наступним чином:
48 кг
1 місце Когут Олександри (Львів)
2 місце Лівач Марії (Львів)
3 місце Пульковська Наталія (Івано-Франківськ) та Семків Ілона(Івано-Франківськ)
53 кг
1 місце Горішна Лілія (Львів)
2 місце Кремзер Олена (Херсон)
3 місце Шнайдер Ольга (Львів) та Благіня Юлія (Львів)
55 кг
1 місце Кіт Тетяна (Львів)
2 місце Лазарєва Тетяна (Донецьк)
3 місце Прокопевнюк Ілона (Херсон) та Нерепеха Ольга (Львів)
58 кг
1 місце Левренчук Тетяна (Львів)
2 місце Гергель Оксана (Львів)
3 місце Ільчишин Марія (Івано-Франківськ) та Гусяк Ірина (Львів)
60 кг
1 місце Омельченко Тетяна (Дніпропетровськ)
2 місце Лукінська Вікторія (Львів)
3 місце Андрієнко Ніна (Харків) та Остапук Ірина (Львів)
63 кг
1 місце Ткач Юлія (Львів)
2 місце Рижикова Світлана (Львів)
3 місце Станкова Карина (Одеса) та Лісовська Юлія (Херсон)
69 кг
1 місце Махіня Аліна (Донецьк)
2 місце Боднар Софія (Львів)
3 місце Мазур Наталія (Івано-Франківськ) та Черкасова Алла (Львів)
75 кг
1 місце Ващук Оксана (Львів)
2 місце Бурмістрова Катерина (Суми)
3 місце Сайдакова Ліза (Херсон) та Сасса Катерина (Донецьк)
В змаганнях чоловіків наступні здобутки:
57 кг (вільна боротьба)
1 місце Айвазян Микола (Коломия)
2 місце Ратушний Сергій (Київ)
3 місце Аралекян Армен (Коломия) та Маркович Тарас (Коломия)
59 кг (греко-римська боротьба)
1 місце Цимбалюк Дмитро (Запоріжжя)
2 місце Косенюк Дмитро (Коломия)
3 місце Мартинюк Андрій (Рівне) та Баліцький Костянтин (Вінниця)
У другий день чемпіонату 08.04.2015 р., будуть розіграні нагороди у чоловіків вагових категорій: 61, 65, 70, 74 кг (вільна боротьба) та 66, 71, 75, 80 кг (греко-римська боротьба).