В Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з боксу

08 листопада 2016 08:30

З 2 по 5 листопада 2016 року в Школі вищої спортивної майстерності пройшов Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи клубу Сергія Данильченко, на якому харківські боксери завоювали золоту та чотири бронзові медалі.

Другий за рахунком турнір, який проводив чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу та Олімпійських ігор 2000 року Сергій Данільченко, зібрав 94 спортсмена з 18 областей України та Києва.

Впродовж чотирьох змагальних днів юні боксери розіграли медалі в 13 вагових категоріях, а за підсумками турніру перемогу у вазі до 46кг здобув харків’янин Данил Катьохін. В півфіналі Данил за одноголосим рішенням суддів 3:0 переміг суперника з Черкаської області Валентина Івасюка, а у фіналі з рахунком 2:1 здолав боксера з Дніпропетровської області Максима Городнюка.

Ще один харків’янин Павло Коваленко завоював в цій ваговій категорії до 46кг бронзову медаль. В півфіналі він з рахунком 0:3 поступився срібному призеру змагань.

Також бронзові медалі турніру вибороли харків’яни Маким Корчуганов (вагова категорія до 60кг), Олександр Галюнас (вагова категорія до 70кг) та Микола Компанієць (вагова категорія до 80кг).