У Харкові відбувся кубок Харківської області з карате JKS

17 листопада 2015 09:24

У суботу 14 листопада у Харкові в ігровому залі Школи вищої спортивної майстерності пройшов Кубок Харківської області з карате за версією JKS. У турнірі взяли участь 439 спортсменів з Харкова та Харківської області, а також з міст Ізюм, Первомайськ, Охтирка, Краматорськ і Слов'янськ.

Ці змагання підтвердили високий рівень підготовленості спортсменів, які займаються традиційним карате, а також визначилися лідери збірної Харківської області, які представлятимуть наш регіон на Чемпіонаті України з карате за версією JKS в грудні.

Всього в кубку області взяли участь команди 17 клубів. За результатами виступу спортсменів були визначені команди клубів-учасників, які стали переможцями турніру в загальнокомандному заліку: перший ступінь п'єдесталу посіла команда клубу «ТОРА», на другу сходинку піднялася команда клубу «АЮМІ», третім став клуб «КЕНСО».