У Харкові відбувся «Kharkiv RC Extreme Challenge - 2017»

15 серпня 2017 16:15

Відкриті змагання з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge - 2017» відбулися 12-13 серпня на вул. Храмова (парковка навпроти східної трибуни спортивного комплексу КП «ОСК« Металіст »).

Цього року захід є одночасно і чемпіонатом України. Харків зустрів спортсменів з 8 регіонівї України, а саме: Хмельніцький, Дніпропетровський, Київський, Харківський, Черкаський, Луганський, Ніколаєвський.

Класи моделей, які були заявлені на участь в змаганнях: Е10 21.5, Е10, F2, F3, TC10 NITRO, TC10, TC10 Stock 21.5, TC10 21.5.

«Kharkiv RC Extreme Challenge» зібрав 50 спортсменів: 5 майстри спорту міжнародного класу, 25 майстри спорту, 24 кандидати у майстри спорту, 16 першого розряду і 3 другого розряду. Наймолодший учасник Іван Зоборєв (Дніпропетровський регіон) - 9 років. Заявлено для змагання 73 моделі різних класів.

Учасники продемонстрували свої навички і майстерність на найбільшій трасі в Україні 40х90 метрів. Загальна довжина понад 420м, довжина прямої ділянки - 85м, ширина колії всієї траси 4м, а прямого ділянки 5м.

Середня швидкість, показана за час проведення змагання, склала 86 км/ч. Кращий час на трасі, клас «F-2», показав майстер спорту Євгеній Руденко (Харківський регіон) - 16.334 сек.

У командному заліку перше місце Хмельніцький регіон, друге місце Київський регіон, трете місце Дніпропетровський регіон та четверте місце Харківський регіон.

Всі результати.

Середня швидкість, показана за час проведення змагання, склала 82 км / ч. Кращий час на трасі, клас «F-2», показав майстер спорту міжнародного класу Іванов Олег (Харків) 18,437 сек. У класі «ДТМ-10nitro» кандидат в майстри спорту Борзов Віктор подолав трасу, за 20,232 сек.

Нагадуємо, що «Kharkiv RC Extreme Challenge» в такому форматі проводиться з 2015 року.

18 вересня 2019
Пропонуємо Вашій увазі результати змагань з автомодельного спорту
04 вересня 2019
Наступного тижня у Харкові відбудуться змагання з автомодельного спорту
02 серпня 2018
Пропонуємо вашій увазі відеозвіт «INFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge»
11 липня 2018
У Харкові стартують відкриті змагання з автомодельного спорту
03 липня 2018
Триває реєстрація на «INFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge 2018»
18 червня 2018
У Харкові відбудеться «ІNFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge 2018»
11 серпня 2017
Програма проведення змагань з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge»