У Харкові відбувся фестиваль вуличних культур

29 травня 2017 10:38
Фестиваль вуличних культур відбувся 27 травня, на майданчику перед Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М. В. Лисенка.
 
У ньому брали участь близько 1,5 тисячі молодих людей зі всієї України, які представляли такі напрямки, як брейк-данс, воркаут, стрітбол, роллер-блейдінг, паркур, BMX, скейт-бординг, графіті тощо. Також у рамках фестивалю пройшов турнір Української стрітбольної ліги. Для гостей працювали майданчики барбер-культури, вуличної їжі, зони відпочинку, тематичні арт-об'єкти і фотозоні.
 
Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, цей фестиваль відкриває низку заходів, присвячених вуличним культурам. Так, влітку і восени у всіх районах Харкова пройдуть майстер-класи за різними напрямками, а також змагання та фестивалі, присвячені кожному з напрямків окремо.
 
За його словами, в місті продовжує працювати програма підтримки вуличних культур. У планах міської влади - створити великий урбан-центр з відкритими і закритими майданчиками, де можна було б займатися в будь-яку пору року.
 
«Ми зібрали разом хлопців, які малювали графіті на стінах, їздили на скейтах біля оперного театру, каталися десь на велосипедах або грали на вулиці в баскетбол, і створили спільну філософію і напрямок роботи. Ми допомогли їм почати розвиватися. І ось вони отримали грант, провели форум, зняли документальний фільм «З вулиці - до успіху», який тиждень ішов у кінотеатрах по всій Україні. Думаю, це тільки перші кроки, які в підсумку призведуть до хорошого результату, залучать до здорового способу життя багато молоді», - зазначив Олексій Чубаров.
 
Також, у рамках Фестивалю благотворительный фонд «Альянс громадського здоров'я» спільно з Харківським Благодійним Фондом «БЛАГО» провили соціальну акцію задля подолання епідемій ВІЛ/СНІДу та інших соціально-небезпечних захворювань.  
 Новини в тему

24 лютого 2021
В Харкові відбудеться фестиваль художньої гімнастики
14 грудня 2020
В Харкові пройшов фестиваль "Юні грації"
09 грудня 2020
У Харкові відбудеться легендарний брейк-данс фестиваль
08 грудня 2020
У Харкові позмагаються юні гімнастки з усієї України
04 грудня 2020
У Харкові відбувся фестиваль кінного спорту
30 листопада 2020
У Харкові відбувся фестиваль бойових мистецтв "MADABATTLE"
26 листопада 2020
В Харкові відбудеться фестиваль кінного спорту
02 вересня 2020
Конкурс талантів “Yula Art Fest”: запрошуємо взяти участь
20 червня 2020
У Харкові відбувся фестиваль бойових мистецтв

Легкоатлетичні пробіги 2021 :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи